Eyüp Oto Bakım, Yıkama

Eyüp Oto Bakım Hizmetleri kapsamında, boyalı yüzey bakımı, aracınızın iç yüzey bakımı, jant bakımı, lastik bakımı, farlarınızın bakımı, motor bakımı, açılır tavan bakımı, cam bakımı gibi bir çok oto bakım hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca oto bakım ürünlerimiz arasında, çizik giderme ürünleri, hare giderici cila, koruyucu waxlar, uygulama pedleri, uygulama spreyleri bulunmaktadır.

Yat tekne yıkama, boyalı yüzey temizlik bakımı, cila – wax koruma, vinil -plastik ve genel temizlik hizmetleri, dual action system çizik çıkarıcı pasta, wax boya koruyucu cila, seramik kaplama, oto uygulama hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Oto Yıkama hizmetlerimiz ile birlikte, motor temizliği + koruma, cam su kaydırıcı, far temizliği, detaylı iç temizlik otomobil ve jeep için, detaylı dış temizlik ve boya koruma uygulamaları vb. diğer tüm oto bakım hizmetlerimiz ve oto yıkama ve temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Boya Koruma Hizmetleri, aracınızın rengini, parlaklığını korumak ve zamanla oluşabilecek dış etkilere karşı üst düzey bir koruma oluşturmayı amaçlamaktadır. Özellikle otomobilinizin dış görünüşü yıllar içinde yıpranır. Aracınız güneş ışığının doğrudan ve devamlı etkisine maruz kaldığı için, zaman içinde boya üzerinde dalgalanmalar oluşmuş olabilir. Yağış, aşırı sıcakların etkisi vb. hava şartları nedeniyle, aracınızın cilasının solması ve bu nedenle parlaklığının yitirilmesi söz konusu olabilir. Ayrıca zaman içerisinde gözle görülmeyen toz tabakalarının kalınlaşması nedeniyle, aracınızın rengi matlaşmış olabilir. Sebebi her ne olursa olsun, boya koruma hizmetleri yeni aracınızın var olan halini korumaya yardımcı olduğu gibi, eski araçlarınız içinde, daha bakımlı ve yeni görünmesini sağlayacaktır.

Eyüp Oto Yıkama hizmetimiz kapsamında, öncelik aracınız tazyikli su ile temizlenerek, toz ve çamur temizliği yapılmaktadır. Toz ve çamurdan arındırıldıktan sonra, mikrofiber eldiven ve cilalı şampuan ile aracınız yıkanmaktadır. Aracınız yıkandıktan sonra, araç jantlarınızın temizliği yapılmakta, temizlik ile birlikte mikrofiber kurulama bezi ile, aracınız kurulanmaktadır. Araç içi temizlik yapıldıktan sonra, lastik ve plastik aksamların parlatılması, camların silinmesi, hızlı sprey cila uygulaması vb. araç temizliği ve oto bakım ve koruma hizmetleri uygulanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara SEO